MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »

Zmiana czasu pracy Urzędu

 

ŚWIĘTO JABŁKA W DRAWIEŃSKIM PARKU NARODOWYM

Drawieński Park Narodowy zaprasza na Święto Jabłka, które odbędzie się 21 września br. na przystani Drawnik koło Drawna, od godz. 11.00.

Inwestycja w gminie Dobiegniew

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak spotkał się z burmistrzem Dobiegniewa Sylwią Łaźniewską. Rozmowy dotyczyły inwestycji infrastrukturalnych w gminie, realizowanych z udziałem środków budżetu

80. rocznica wybuchu II Wojny Światowej oraz rozpoczęcie roku szkolnego

W poniedziałek 2 września br. odbyły się uroczyste obchody 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej w Dobiegniewie oraz inauguracja roku szkolnego 2019/2020.

Uzależnieniom mówimy STOP!

Burmistrz Dobiegniewa serdecznie zaprasza mieszkańców gminy do udziału w warsztatach  edukacyjnych, psychologicznych i artystycznych w ramach projektu "Dobiegniew - chcę tu mieszkać, pracować i żyć", które odbędą się w okresie 9-10.2019r.

REWITALIZACYJNA AKCJA PLENEROWA I ŚWIĘTO PLONÓW W GMINIE DOBIEGNIEW

 W dnia ch 24-25 sierpnia br. na plaży nad jeziorem Wielgie w Dobiegniewie miały miejsce dwa wydarzenia  „Rewitalizacyjna Akcja Plenerowa” oraz Gminn e Święto Plonó     w. Dwudniowy program obfitował w rozmaite atrakcje, na dożynkowych stoiskach każdy mógł znaleźć coś dla siebie.  Wiejskie specjały i pomysłowe prezentacje sołectw przyciągnęły mieszkańców gminy.     

Aktywni Latem - program letnich zajęć dla dzieci

Zapraszamy dzieci i młodzież oraz rodziców do udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych pod hasłem "Aktywni Latem - aktywność sportowa zdrowia nam doda"

Otwarcie placu zabaw w Parku Miejskim w Dobiegniewie

Zakończono prace związane z dostawą i montażem elementów placu zabaw w parku miejskim, położonym w obszarze Rewitalizacji Dobiegniewa.  Uroczyste otwarcie placu zabaw odbyło się dnia 6 sierpnia  br. w ramach realizacji zadania

75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

1 sierpnia br. minęła 75. rocznica  wybuchu Powstania Warszawskiego. W celu uczczenia pamięci poległych żołnierzy powstańczego zrywu, tak jak w całym krajów, również w Dobiegniewie o godzinie 17:00, na placu im. pchor. T. Starca przy dźwiękach wyjących syren, uczczono pamięć bohaterów tamtych dni.

XI nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Dobiegniewie

Informuję, że w dniu 08 sierpnia 2019 roku (czwartek) o godz. 1400 w sali konferencyjnej nr 204 Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie przy ul. Obrońców Pokoju 24 odbędzie się XI nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Dobiegniewie...
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »