MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  1 2 3   > »

WIZYTA STUDYJNA W ŁODZI

Łódź to miasto realizujące rewitalizacyjny projekt pilotażowy. Ma największe doświadczenie w prowadzeniu procesu rewitalizacji. Łódź borykała się z wieloma problemami. Po likwidacji przemysłu włókienniczego nastąpiła degradacja w płaszczyźnie społecznej, gospodarczej i przestrzennej. Ratując upadające miasto  podjęto szereg działań pilotażowych. Warto poznać rozwiązania, doświadczenia Łodzi, sukcesy i porażki. 

SPOTKANIE BADAWCZE Z PRZEDSIĘBIORCAMI DOBIEGNIEWA

24 lutego 2017 r. odbyło się spotkania badawcze z przedsiębiorcami Gminy Dobiegniew. Spotkanie odbywające się w sali obrad Urzędu Miejskiego cieszyło się dużym zainteresowaniem.

SEMINARIUM “PRZESTRZEŃ DLA ZIELENI”

Dnia 2 marca 2017 r. Kierownik projektu „Dobiegniew – chcę tu mieszkać, pracować i żyć” Sylwia Łaźniewska i Koordynator projektu Grażyna Gradowska uczestniczyły w seminarium XI MIEJSKA SZTUKA OGRODOWA „Przestrzeń dla zieleni”

Spotkania badawcze

Rozpoczęły się spotkania badawcze. Na początek biorą w nich udział mieszkańcy – członkowie wspólnot mieszkaniowych. Jesteśmy już po pierwszych spotkaniach, na których z procesem rewitalizacji zapoznawała zebranych Koordynator projektu Grażyna Gradowska. 

 ankietakonsultacyjna.docx

WARSZTATY Z ZAKRESU MIESZKALNICTWA

W dniach 11-13 stycznia br. Zastępca Burmistrza Sylwia Łaźniewska i Prezes PUK „Komunalni” Agnieszka Walendzik uczestniczyły w warsztatach z zakresu mieszkalnictwa organizowanych przez Ministerstwo Rozwoju.
 Agendawarsztatw.pdf

SPOTKANIE W SPRAWIE PROJEKTU LOWES

Dnia 2 grudnia 2016 roku Zastępca Burmistrza Dobiegniewa Sylwia Łaźniewska uczestniczyła w spotkaniu dotyczącym projektu Lubuski Ośrodek Wsparcia EkonomiiSpołecznej.

KONFERENCJA W LESZNIE

SEMINARIUM SIECIUJĄCE „LUBUSKI PAKT NA RZECZ EKONOMII SPOŁECZNEJ

Spotkanie dotyczące diagnoz

Dnia 7 października 2016 r. w Urzędzie Miejskim w Dobiegniewie odbyło się spotkanie dotyczące diagnoz opracowywanych na potrzeby procesu rewitalizacji.

DiverCITY2 MIASTO DLA WSZYSTKICH

Grażyna Gradowska Koordynator projektu „Dobiegniew – chcę tu mieszkać, pracować i żyć”
uczestniczyła w konferencji DiverCITY2 MIASTO DLA WSZYSTKICH, która odbyła się we Wrocławiu 27 września 2016 r. 
 

« <  1 2 3   > »