MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...  > »

Spotkanie informacyjne dotyczące rozwoju eksportu i inwestycji za granicą


Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego - Lubuskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zaprasza lubuskich przedsiębiorców na pierwsze spotkanie informacyjne z cyklu „Zostań Liderem Eksportu”


Spotkanie z przedsiębiorcami

Dnia 22 marca br. w Urzędzie Miejskim w Dobiegniewie odbyło się coroczne spotkanie z przedstawicielami lokalnych środowisk gospodarczych. Rozwój gminy oraz promocja przedsiębiorczości to główne cele, które przyświecały organizatorom spotkania.

Dobiegniew w Modelowej Rewitalizacji Miast

Gmina Dobiegniew zakwalifikowała się do finałowej dwudziestki miast i gmin w kraju w konkursie „Modelowa Rewitalizacja Miast”. To spory sukces Dobiegniewa i duże stojące przed gminą i jej mieszkańcami wyzwanie. Konkurs Ministerstwa Rozwoju to wsparcie samorządów w procesie przygotowania programów oraz wypracowania modelowych rozwiązań w zakresie rewitalizacji.
    

Klub Sportowy Dragon

Dnia 5 marca br. na Hali Sportowej przy ulicy Leśnej odbył się egzamin centralny Klubu Sportowego Dragon na zajęcia  którego uczęszczają zawodnicy z terenu Dobiegniewa oraz okolicznych miejscowości. Egzamin ten miał na celu ...

PROGRAM „RODZINA 500 +” ŚWIADCZENIE WYCHOWAWCZE

W załączeniu informacje dotyczące Programu Rodzina 500+.

 070320161.doc      Rodzina 500+

XIV Konkurs Recytatorski Poezji Oflagu II C Woldenberg

4  marca 2016 r. w Muzeum Woldenberczyków w Dobiegniewie odbył się XIV Konkurs Recytatorski Poezji Oflagu II C Woldenberg. Ideą konkursu jest popularyzacja poezji obozowej powstałej w czasie niewoli, odkrywanie talentów wśród dzieci i młodzieży promowanie Dobiegniewa i Muzeum Woldenberczyków

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Zgodnie z wolą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej dnia 1 marca 2016 po raz szósty obchodzimy jako święto państwowe Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

Informacja o konsultacjach

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu "Pro Europa Viadrina" działając jako Jednostka Centralna Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkania...

 110220162.doc      PNWM informacje podstawowe

 110220163.doc      Informacja o konsultacjach

Uroczystość w Dziedzicach

W dniach 30-31 stycznia 2016 r. we wsi Dziedzice, gmina Barlinek, woj. zachodniopomorskie odbyły się uroczystości związane z odsłonięciem tablic upamiętniających oswobodzenie 3200 polskich oficerów - połowy jeńców Oflagu II C Woldenberg.

Ogłoszenie o jakości wody z wodociągu w miejscowości Ługi

W załączeniu Ogłoszenie PUK KOMUNALNI Sp. z o.o., informujące o wyeliminowaniu zanieczyszczeń wody podawanej do sieci z wodociągu w miejscowości Ługi.
« <  ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...  > »