MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...  > »

"Koncertowa środa" na Dobiegniew CUP

„Koncertowa środa” za nami. Po długim wyczerpującym dniu, szczególnie dla uczestników turnieju Dobiegniew CUP, w którym drużyny zawzięcie walczą o podium, nadszedł czas na chwilę odprężenia podczas wieczornego koncertu.

Wojewoda Lubuski w Dobiegniewie

W dniu 6 lipca odbyło się spotkanie Wojewody Lubuskiego Katarzyny Osos z burmistrzem Dobiegniewa Leszkiem Walochem i pracownikami urzędu. Spotkanie poświęcone zostało tematyce turystyki i rekreacji jako sprawdzonych atutów Dobiegniewa.

MMTPN Dobigniew CUP 2015

Tegoroczną uroczystość otwarcia XXI Międzynarodowego Młodzieżowego Turnieju  Piłki Nożnej Dobiegniew CUP rozpoczęto w niedzielę 5 lipca o godz. 17.00,  tradycyjnie  zbiórką na placu im. pchor. Tadeusza Starca. Po wysłuchaniu Mazurka Dąbrowskiego nastąpiło oficjalne  powitanie zebranych uczestników i przybyłych gości przez Przewodniczącego Rady Miejskiej w Dobiegniewie Marka Kowalczyka ...

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

 W pliku poniżej przedstawiamy wybór najkorzystniejszej oferty dotyczącej demontażu, zbierania, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest z terenu Gminy Dobiegniew.

Obchody 25-lecia Samorządu Gminnego

W niedzielę 28 czerwca wspólnie z mieszkańcami Dobiegniewa obchodziliśmy 25-lecie Samorządu Gminnego.

Giełda pracy organizowana przez PUP Strzelce Kraj.

   Powiatowy Urząd Pracy Biuro Zamiejscowe w Dobiegniewie, informuje, że w dniu 06.07.2015 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim przy ul. Dembowskiego 2 (sala nr 5),odbędzie się giełda pracy na stanowisko: pracownik produkcyjny. Praca będzie wykonywana w Gorzowie Wlkp. Osoby zainteresowane zapraszamy na spotkanie.

Informacja dotycząca KONKURSU AZBEST

W 2015 roku Gmina Dobiegniew pozyskała w ramach konkursu organizowanego przez Ministerstwo Gospodarki dotację na sporządzenie aktualizacji inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest. Podjęte działania wpłyną na podniesienie skuteczności akcji utylizacji wyrobów azbestowych na terenie miasta i gminy Dobiegniew, która współfinansowana jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska. Nabór wniosków do kolejnej edycji akcji zostanie ogłoszony pod koniec bieżącego roku.


Wizyta seniorów z Gminy Dobiegniew w Gorgast

 W dniu 13 czerwca br. na zaproszenie urzędu z Golzow, grupa seniorów z terenu naszej gminy miała okazję uczestniczyć w uroczystym spotkaniu zaprzyjaźnionych seniorów z Niemiec, które miało miejsce w Gorgast, zorganizowanym przez Amt Golzow - partnera Gminy Dobiegniew po stronie niemieckiej. Uczestnicy wyjazdu zwiedzili również muzeum wikliniarstwa w miejscowości Buschdorf, wypełnionym tysiącami niezwykle ciekawych eksponatów.
W załączeniu zdjęcia ze spotkania.
 

Zapytanie ofertowe dotyczące zamówienia o wartości poniżej 30 000 euro

Zapytanie ofertowe dotyczące zamówienia o wartości poniżej 30 000 euro na wykonanie demontażu, zbierania, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest z terenu Gminy Dobiegniew

XII Piknik Seniorów w Ługach

Zapraszamy do galerii zdjęć z XII Pikniku seniorów w Ługach „I znów zakwitły jabłonie”, który odbył się w niedzielę 7 czerwca br.

« <  ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...  > »