MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...  > »

Głośna próba syren alarmowych

Informujemy, że zgodnie z poleceniem Wojewody Lubuskiego, w dniu 22 września 2016 roku (czwartek) w godz. 12.00 - 12.30 na terenie Dobiegniewa zostanie przeprowadzona głośna próba syren alarmowych.

światowy dzień sybiraka

17 września obchodzony jest Światowy Dzień Sybiraka. Przypada on w rocznicę napaści sowieckiej Rosji na Polskę, która miała miejsce 17 września 1939 r. Tego dnia w całej Polsce wspominane są losy zesłanych na Syberię.

Rekrutacjia do projektu Kobieta Przedsiębiorcza

Zachodnie Centrum Konsultingowe EURO INVEST sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. rozpoczyna od 9 września 2016 proces rekrutacji do projektu: „Kobieta Przedsiębiorcza".

Zjazd bibliotekarzy w Dobiegniewie

W sobotę 17 września br. Dobiegniew odwiedzili członkowie gorzowskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich na czele z Przewodniczącą Stowarzyszenia Bogusławą Manulak. Organizacja zrzeszająca pracowników bibliotek różnego typu ...

Spotkanie Informacyjne LGD Brama Lubuska

Spotkanie informacyjne Lokalnej Grupy Działania Brama Lubuska, zorganizowane 13 września w Urzędzie Miejskim w Dobiegniewiebyło jednym z cyklu spotkań realizowanych przez stowarzyszenie ze Świebodzina, na terenie gmin należących do LGD.

Konsultacje MPI w Dobiegniewie

W poniedziałek 12 września br. Gminę Dobiegniew odwiedził Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich z Gorzowa Wlkp. Zaineresowane osoby mogły uzyskać  wiele cennych informacji...

„Pamięć nie dała się zgładzić” - IV zjazd Rodzin woldenberskich

W sobotę 10 września br. w Dobiegniewie obchodzono uroczystości 77 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej połączone z IV Zjazdem Rodzin Woldenberskich.

rok szkolny 2016-2017 rozpoczęty

Pierwszy tydzień nauki w roku szkolnym 2016-2017 już dobiega końca. Uczniowie, nie tylko dobiegniewskich szkół zapewne nie mogą doczekać się piątkowego popołudnia rozpoczynającego weekend. Rozpoczęty rok szkolny 2016/2017 zwiastuje nowe zmiany w systemie oświaty.

Doroczne Święto Plonów w Gminie Dobiegniew

Dobra zabawa, ciekawe stoiska, lokalne przysmaki i naprawde miła atmosfera - tak w dniu 28 lipca br. zaprezentowały się Sołectwa Gminy Dobiegniew w trakcie obchodów Dożynek, czyli tradycyjnego Święta Plonów. Choć pogoda w tym ...

Spotkanie informacyjne LEADER PROW 2014-2020

Stowarzyszenie LGD Brama Lubuska zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące pozyskiwania środków z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich ...

 harmonogram.pdf      terminarz spotkań w poszczególnych Gminach

« <  ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...  > »