MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...  > »

Zaproszenie do udziału w konkursie - Lokalna Organizacja Turystyczna Wokół Drawy

Lokalna Organizacja Turystyczna Wokół Drawy zaprasza do udziału w konkursie pod nazwą Ekologiczne inicjatywy obywatelskie wspólnym działaniem na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

"DOBIEGNIEWSKI AKCENT NA DOŻYNKACH JASNOGÓRSKICH"

Tegoroczne obchody dożynkowe na Jasnej Górze, przypadające w dniach 5-6 września, zgromadziły licznie jak co roku, rolników z całej Polski. W uroczystościach tych uczestniczyła również grupa mieszkańców Gminy Dobiegniew. Pierwszy dzień był indywidualnym czasem modlitwy i przeżywania spotkania z Matką Najświętszą.

Program usuwania azbestu - nabór wniosków na 2016 r.

Urząd Miejski w Dobiegniewie informuje, że rozpoczął się nabór przyjmowania zgłoszeń na demontaż, zbiórkę, transport i unieszkodliwianie odpadów zawierających azbest z posesji położonych na terenie Gminy Dobiegniew.

Sprzęt nagłaśniający dla Przedszkola Baśniowa Kraina

W dniu 17 listopada 2015 roku Zastępca Burmistrza Sylwia Łaźniewska oraz Przewodniczący Zarządu Osiedla w Dobiegniewie Zdzisław Pajdowski przekazali do Przedszkola „Baśniowa Kraina” sprzęt nagłaśniający.

OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

W przeddzień obchodów Święta Odzyskania Niepodległości w Zespole Szkół w Dobiegniewie odbyła się Akademia, która miała prawdziwie patriotyczny charakter. Dyrektor Elżbieta Moś powitała przybyłych na uroczystość mieszkańców gminy i zaproszonych gości.

Złote Gody w Gminie Dobiegniew

W dniu 20 października 2015 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dobiegniewie odbyła się uroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego, którą obchodziło 8 par z Gminy Dobiegniew.

Konferencja gospodarcza w Mierzęcinie

     W dniu 22 września br. z inicjatywy samorządu dobiegniewskiego w kompleksie pałacowo-parkowym Pałac Mierzęcin w Mierzęcinie odbyła się konferencja gospodarcza pod patronatem Marszałek Województwa Lubuskiego, Prezesa Zarządu Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Lubuskich Stowarzyszeń Gospodarczych. Celem konferencji było zaprezentowanie gminy Dobiegniew, jako atrakcyjnego miejsca do inwestycji w różnych branżach. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele rządu w osobie Pani Wojewody Katarzyny Osos, przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, przedsiębiorcy oraz samorządowcy.     

Wybory do Sejmu i Senatu
Święto Plonów Gminy Dobiegniew - Chomętowo 2015

W dniu 30.08.2015 r. we wsi Chomętowo odbyło się kolejne Święto Plonów Gminy Dobiegniew.

Konferencja gospodarcza Mierzęcin 22 września 2015 roku

Burmistrz Dobiegniewa serdecznie zaprasza na konferencję gospodarczą pod patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego, która odbędzie się w dniu 22 września 2015 r. o godzinie 12:00 w Pałacu Mierzęcin w Gminie Dobiegniew.
 

« <  ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...  > »