MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...  > »

24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Szanowni mieszkańcy Dobiegniewa i gminy Dobiegniew – JESTEŚCIE WIELCY!
            24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Tegoroczne hasło brzmiało: MIERZYMY WYSOKO i oczywiście stanęliście na wysokości. Jak zwykle okazaliście wielkie orkiestrowe serca. 50 wolontariuszy wytrwale kwestowało na ulicach miasta i w okolicznych wioskach. Strażacy z Ochotniczej Straży wozili wszystkich chętnych wozami ...
 

"Hej Kolęda, Kolęda" - przegląd kolęd

W sobotę 19 grudnia br. w Dobiegniewie odbył się doroczny Przegląd kolęd i pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda”. Wydarzenie miało miejsce w Auli Zespołu Szkół. Uroczystego otwarcia przeglądu i powitania zebranych gości dokonał Burmistrz Dobiegniewa Leszek Waloch. Następnie Zastępca Burmistrza Sylwia Łaźniewska i Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Kowalczyk złożyli wszystkim bożonarodzeniowe życzenia.

Zaproszenie do udziału w konkursie - Lokalna Organizacja Turystyczna Wokół Drawy

Lokalna Organizacja Turystyczna Wokół Drawy zaprasza do udziału w konkursie pod nazwą Ekologiczne inicjatywy obywatelskie wspólnym działaniem na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

"DOBIEGNIEWSKI AKCENT NA DOŻYNKACH JASNOGÓRSKICH"

Tegoroczne obchody dożynkowe na Jasnej Górze, przypadające w dniach 5-6 września, zgromadziły licznie jak co roku, rolników z całej Polski. W uroczystościach tych uczestniczyła również grupa mieszkańców Gminy Dobiegniew. Pierwszy dzień był indywidualnym czasem modlitwy i przeżywania spotkania z Matką Najświętszą.

Program usuwania azbestu - nabór wniosków na 2016 r.

Urząd Miejski w Dobiegniewie informuje, że rozpoczął się nabór przyjmowania zgłoszeń na demontaż, zbiórkę, transport i unieszkodliwianie odpadów zawierających azbest z posesji położonych na terenie Gminy Dobiegniew.

Sprzęt nagłaśniający dla Przedszkola Baśniowa Kraina

W dniu 17 listopada 2015 roku Zastępca Burmistrza Sylwia Łaźniewska oraz Przewodniczący Zarządu Osiedla w Dobiegniewie Zdzisław Pajdowski przekazali do Przedszkola „Baśniowa Kraina” sprzęt nagłaśniający.

OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

W przeddzień obchodów Święta Odzyskania Niepodległości w Zespole Szkół w Dobiegniewie odbyła się Akademia, która miała prawdziwie patriotyczny charakter. Dyrektor Elżbieta Moś powitała przybyłych na uroczystość mieszkańców gminy i zaproszonych gości.

Złote Gody w Gminie Dobiegniew

W dniu 20 października 2015 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dobiegniewie odbyła się uroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego, którą obchodziło 8 par z Gminy Dobiegniew.

Konferencja gospodarcza w Mierzęcinie

     W dniu 22 września br. z inicjatywy samorządu dobiegniewskiego w kompleksie pałacowo-parkowym Pałac Mierzęcin w Mierzęcinie odbyła się konferencja gospodarcza pod patronatem Marszałek Województwa Lubuskiego, Prezesa Zarządu Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Lubuskich Stowarzyszeń Gospodarczych. Celem konferencji było zaprezentowanie gminy Dobiegniew, jako atrakcyjnego miejsca do inwestycji w różnych branżach. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele rządu w osobie Pani Wojewody Katarzyny Osos, przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, przedsiębiorcy oraz samorządowcy.     

Wybory do Sejmu i Senatu
« <  ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...  > »