MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...  > »

uroczysty odbiór zakończonej inwestycji

7 października br. odbył się uroczysty odbiór wyremontowanych odcinków dróg powiatowych w miejscowościach: Moczele oraz Głusko. Inwestycja została dofinansowana z rezerwy celowej budżetu państwa na dofinansowanie zadań związanych z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych.

Wizyta Kurator Oświaty

Dnia 13 października 2016 r. Gminę Dobiegniew odwiedziła  Pani Ewa Rawa - Lubuski Kurator Oświaty. W spotkaniu z Panią Kurator uczestniczyli Dyrektorzy dobiegniewskich placówek oświatowych...

Nabór na wolne stanowisko pracy

Zarząd Stowarzyszenia Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie” ogłasza nabór na pracownika biura Stowarzyszenia:
  Specjalista do spraw  wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju ...

Miłość na Medal, czyli Złote Gody w Gminie Dobiegniew

W miesiącu wrześniu sześć par małżeńskich z Gminy Dobiegniew obchodziło uroczystość pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego, która odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dobiegniewie...

XVII POWIATOWY DZIEŃ SENIORA

Uprzejmie informujemy, że dnia 15 października br. w godzinach od 12.00 do 16.00 w  auli Zespołu Szkół w Dobiegniewie odbędzie się XVII Powiatowy Dzień Seniora pod honorowym patronatem Starosty Strzelecko – Drezdeneckiego Pana Edwarda Tyranowicza ...

Odszedł Józef Bogucki ostatni Woldenberczyk

Z wielkim smutkiem informujemy, że  28 września br. w wieku 105 lat zmarł Pan Józef Bogucki, ostatni żyjący Jeniec Oflagu IIC Woldenberg.

Uroczyste przekazanie radiowozu

Policjanci z niedawno przywróconego Posterunku Policji w Dobiegniewie otrzymali nowy radiowóz, który przede wszystkim pozwoli im jeszcze skuteczniej zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców.

BRAMA LUBUSKA

Szanowni Państwo, w załączeniu plakat informacyjny dotyczący dotacji unijnych na podejmowanie oraz rozwijanie działalności gospodarczej. Zaineteresowanych zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Głośna próba syren alarmowych

Informujemy, że zgodnie z poleceniem Wojewody Lubuskiego, w dniu 22 września 2016 roku (czwartek) w godz. 12.00 - 12.30 na terenie Dobiegniewa zostanie przeprowadzona głośna próba syren alarmowych.

światowy dzień sybiraka

17 września obchodzony jest Światowy Dzień Sybiraka. Przypada on w rocznicę napaści sowieckiej Rosji na Polskę, która miała miejsce 17 września 1939 r. Tego dnia w całej Polsce wspominane są losy zesłanych na Syberię.
« <  ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...  > »