MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...  > »

Darmowe maseczki ochronne

Drodzy mieszkańcy informujemy,
że od środy 15.04. w godz.10:00-14:00
w budynku Urzędu Miejskiego
w Dobiegniewie przy ul.Obrońców Pokoju 24
(wejście od strony parkingu)
czynny będzie punkt dystrybucji maseczek (nieodpłatnie).
Zapraszamy!

Aktualne zasady i ograniczenia

Szanowni Państwo, wspólnie walczymy z koronawirusem, aby przyniosło to wymierne efekty musimy stosować się ściśle do konkretnych zaleceń. W tym celu Rząd RP zebrał i opublikował aktualne zasady postępowania i ograniczenia jakie jesteśmy zobowiązani przestrzegać. Prosimy o zapoznanie się z ich treścią i ścisłe stosowanie.

 10042020.pdf      Akltualne zasady i ograniczenia

MASECZKI OCHRONNE

Trudny czas pandemii i zagrożenie zakażenia koronawirusem to powód dużego zapotrzebowania na materiały ochronne. Odpowiadając na te potrzeby  Burmistrz Dobiegniewa wzięła sprawy w swoje ręce i 23 marca 2020 roku zainaugurowała społeczną akcję szycia maseczek. ...

Dodatkowe numery alarmowe PPIS


 
 
 

życzenia Wielkanocne

Podstawowe zasady bezpieczeństwa

KOMUNIKAT z dnia 03.04.2020 r.

Szanowni Państwo,
W związku z narastającym zagrożeniem wynikającym z rozprzestrzeniania się w Polsce wirusa SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników, informujemy, że od dnia 03.04.2020 r. istnieje możliwość składnia dokumentów, pism i podań do skrzynki podawczej, która znajduje się przy wejściu do budynku Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie przy ul. Obrońców Pokoju 24. Pracownicy nie przerywają pracy, sprawy załatwiane będą drogą telefoniczną, elektroniczną lub pocztową.

Informacja o odwołaniu gminnych imprez plenerowych

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy
Miasta i Gminy Dobiegniew

z przykrością informujemy, że w związku z wprowadzonym w naszym kraju stanem epidemii wywołanym pandemią koronawirusa COVID-19 oraz w trosce o zdrowie i życie mieszkańców odwołane zostają gminne imprezy plenerowe, które miały się odbyć w terminie od 7.03. do 5.07.2020 r.

INFORMACJA BURMISTRZA DOBIEGNIEWA

INFORMUJĘ, ŻE Z UWAGI NA STAN EPIDEMII DZIAŁANIA ZWIĄZANE Z BUDŻETEM OBYWATELSKIM SĄ ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA.
 

KOMUNIKAT BURMISTRZA DOBIEGNIEWA

 Szanowni Państwo – informuję, że w dniu dzisiejszym wprowadzone zostały w naszym kraju kolejne kroki w walce z pandemią koronawirusa. Proszę o stosowanie się do powyższych zasad dla dobra nas wszystkich...
« <  ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...  > »