MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...  > »

Dzień otwarty Rodzinnego Ogrodu Podmiejskiego

Rodzinny Ogród Działkowy „Podmiejski” w Dobiegniewie zaprasza na dzień otwarty ogrodu w dniu 25.07.2015 r. w godzinach od 800–1100 i od 1600-1900 w celu zaprezentowania wolnych działek, które można pozyskać.

Święto Kwitnącego Ziemniaka

Zapraszamy do galerii zdjęć z imprezy pn. "Święto Kwitnącego Ziemniaka" organizowanej przez sołectwo Słonów, która odbyła się dnia 4 lipca br.

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Kraj.

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Kraj. ogłasza nabór wniosków na szkolenia indywidualne osób bezrobotnych do 29 roku życia. Więcej informacji w załączniku poniżej

"Koncertowa środa" na Dobiegniew CUP

„Koncertowa środa” za nami. Po długim wyczerpującym dniu, szczególnie dla uczestników turnieju Dobiegniew CUP, w którym drużyny zawzięcie walczą o podium, nadszedł czas na chwilę odprężenia podczas wieczornego koncertu.

Wojewoda Lubuski w Dobiegniewie

W dniu 6 lipca odbyło się spotkanie Wojewody Lubuskiego Katarzyny Osos z burmistrzem Dobiegniewa Leszkiem Walochem i pracownikami urzędu. Spotkanie poświęcone zostało tematyce turystyki i rekreacji jako sprawdzonych atutów Dobiegniewa.

MMTPN Dobigniew CUP 2015

Tegoroczną uroczystość otwarcia XXI Międzynarodowego Młodzieżowego Turnieju  Piłki Nożnej Dobiegniew CUP rozpoczęto w niedzielę 5 lipca o godz. 17.00,  tradycyjnie  zbiórką na placu im. pchor. Tadeusza Starca. Po wysłuchaniu Mazurka Dąbrowskiego nastąpiło oficjalne  powitanie zebranych uczestników i przybyłych gości przez Przewodniczącego Rady Miejskiej w Dobiegniewie Marka Kowalczyka ...

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

 W pliku poniżej przedstawiamy wybór najkorzystniejszej oferty dotyczącej demontażu, zbierania, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest z terenu Gminy Dobiegniew.

Obchody 25-lecia Samorządu Gminnego

W niedzielę 28 czerwca wspólnie z mieszkańcami Dobiegniewa obchodziliśmy 25-lecie Samorządu Gminnego.

Giełda pracy organizowana przez PUP Strzelce Kraj.

   Powiatowy Urząd Pracy Biuro Zamiejscowe w Dobiegniewie, informuje, że w dniu 06.07.2015 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim przy ul. Dembowskiego 2 (sala nr 5),odbędzie się giełda pracy na stanowisko: pracownik produkcyjny. Praca będzie wykonywana w Gorzowie Wlkp. Osoby zainteresowane zapraszamy na spotkanie.

Informacja dotycząca KONKURSU AZBEST

W 2015 roku Gmina Dobiegniew pozyskała w ramach konkursu organizowanego przez Ministerstwo Gospodarki dotację na sporządzenie aktualizacji inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest. Podjęte działania wpłyną na podniesienie skuteczności akcji utylizacji wyrobów azbestowych na terenie miasta i gminy Dobiegniew, która współfinansowana jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska. Nabór wniosków do kolejnej edycji akcji zostanie ogłoszony pod koniec bieżącego roku.


« <  ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...  > »