MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »

Pierwszy dzień turniejowych rozgrywek

Rywalizacja na boiskach trwa w najlepsze. Młodym uczestnikom turnieju można pozazdrościć niebywałego zapału w walce o zdobywane punkty. Kto nie widział niech żałuje. Aby w pełni zakosztować turniejowych emocji najlepiej udać się na boiska, gdzie trwają rozgrywki. Można też spojrzeć do galerii z wczorajszego popołudnia.

MMTPN Saller Dobiegniew CUP trwa w najlepsze

W dniu 2 lipca br. rozpoczął się jubileuszowy XXV Turniej Saller Dobiegniew CUP im. Kazimierza Górskiego. W tegorocznych rozgrywkach, które potrwają do soboty biorą udział 44 drużyny. Zapraszamy do galerii zdjęć z uroczystości rozpoczęcia Turnieju.

Dobiegniewska OSP na Mistrzostwach Polski

Za nami XIII Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym, które odbyły się w dniach 28-30 czerwca w Licheniu Starym nad Jeziorem Licheńskim. O puchar Prezesa Zarządu ...

XXV MMTPN Dobiegniew CUP

Już dziś o godz. 17.00 rusza XXV edycja Międzynarodowego Młodzieżowego Turnieju Piłki Nożnej im. Kazimierza Górskiego SALLER Dobiegniew CUP. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na doroczne wydarzenie sportowe w naszej gminie.

Piknik Zdrowia

 

Jubileusze Par Małżeńskich

W dniu 28 czerwca 2019 roku kolejne dwie pary małżeńskie z Gminy Dobiegniew świętowały swoje okrągłe rocznice ślubów.Państwo Wiesława i Ryszard Gawart, obchodzili 50-lecie pożycia małżeńskiego natomiast Państwo Wanda i Wacław Kurzawińscy, świętowali 60-lecie pożycia małżeńskiego.

OGŁOSZENIE

W załączeniu informacja o całkowitym zakazie podlewania terenów zielonych (trawników, ogródków, sadów, itp.) w godzinach od 6ºº  do 23ºº.

 20190626.pdf

BUS rodzina 500 + w Dobiegniewie

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak w Dobiegniewie oficjalnie rozpoczął akcję informacyjną dotyczącą programu "Rodzina 500 +" na każde dziecko. Od dzisiaj pracownicy Lubuskiego Urzędu ...

 20190625.pdf      informacja

Głośna próba syreny alarmowej !!!

Zgodnie z „Kalendarzowym planem działania w zakresie obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego Szefa Obrony Cywilnej województwa lubuskiego” w dniu 27 czerwca 2019 r., w godzinach 12.00 - 12.30 na terenie Dobiegniewa przeprowadzona zostanie głośna próba syreny alarmowej...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W środę 19.06.2019 na Placu im. pchor. Tadeusza Starca miało miejsce zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Gminnym Zespole Szkół w Dobiegniewie. Nadszedł długo wyczekiwany przez dzieci i młodzież czas wakacji i odpoczynku od szkoły. Życzymy wszystkim udanych wakacji i bezpiecznego powrotu do szkoły.

 
« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »