MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »

XXIV Turniej Dobiegniew CUP

Intensywny tydzień piłkarskich rozgrywek na dobiegniewskich boiskach,  w ramach MMTPN Dobiegniew CUP trwa w najlepsze. Organizowany  w Dobiegniewie od 24 lat Turniej sportowy  poza sportowymi emocjami ...

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobiegniewie informuje, że rusza program DOBRY START 300 dla ucznia

Do pobrania: wniosek oraz załącznik do wniosku. Podstawowe informacje kliknij więcej

 wniosekSDS1.pdf      wniosek o ustalenie prawa do świadczenia dobry start

 zalSDS1Z.pdf      załącznik do wniosku

Zakończenie roku szkolnego

W piątek 22.06.2018 na Placu im. pchor. Tadeusza Starca miało miejsce pierwsze wspólne zakończenie roku szkolnego 2017-2018 w Gminnym Zespole Szkół w Dobiegniewie. Nadszedł...

kondolencje

  

Otwarcie sezonu na Drawie w Drawnieńskim Parku Narodowym- „Dbajmy o Rzekę”

Dyrekcja Drawieńskiego Parku Narodowego zaprasza do uczestnictwa w otwarciu sezonu na rzece Drawie pod hasłem „Dbajmy o Rzekę”, które odbędzie się w dniu 30.06.2018 r.
Szczegółowe inoformacje można znaleźć pod tym adresem http://dpn.pl/aktualnosci/436-otwarcie-sezonu-na-drawie-w-dpn--dbajmy-o-rzeke-.html


Wystąpienie suszy rolniczej na terenie gminy Dobiegniew

Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach  zgodnie z wymogami Obwieszczenia opracował wartości klimatycznego bilansu wodnego dla wszystkich gmin Polski (2478 gmin) oraz w oparciu o kategorie gleb określił w tych gminach aktualny stan zagrożenia suszą rolniczą dla następujących upraw: zbóż ozimych i jarych, rzepaku i rzepiku, buraka cukrowego, krzewów i drzew owocowych oraz truskawek.
W drugim okresie raportowania tj. od 1 kwietnia do 31 maja 2018 roku, stwierdził wystąpienie suszy rolniczej na obszarze Polski.

powiatowy urząd pracy - szkolenia

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich informuje, że prowadzony jest ciągły nabór wniosków o zorganizowanie szkolenia indywidualnego zawierających deklaracje pracodawcy o zamiarze zatrudnienia uczestnika szkolenia bezpośrednio po jego zakończeniu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią poniżej załaczonej informacji.

 06062018.pdf      Informacja

Dzień dziecka w Gminie Dobiegniew

Z okazji Dnia Dziecka w ubiegłym tygodniu odbyło się na terenie naszej gminy kilka imprez dedykowanych naszym najmłodszym mieszkańcom. W załączeniu galeria z imprezy organizowanej w centrum miasta przez Spółdzielnię Socjalną Art Music, cięszaca się dużym zainteresowaniem oraz z dnia dziecka w Osieku.

Poznaj nasze pojezierze – cykl imprez plenerowych

smaki pojezierza

Szanowni Państwo,
Rybacka Lokalna Grupa Działania Pojezierze Dobiegniewskie zaprasza na kolejną edycję imprezy pt. "Smaki Pojezierza- VII Regionalny Dzień Rybaka" która to odbędzie się 19 maja 2018 r. w Kłodawie.

 14052018.pdf      plakat

« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »