MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »

Uwaga zmiana siedziby Urzędu!!!

     Uprzejmie informujemy, iż z dniem 03.06.2019 r.
Urząd Miejski w Dobiegniewie zmienia siedzibę
na adres ul. Obrońców Pokoju 24.
Godziny pracy oraz numery telefonów pozostają bez zmian.

    

Obchody Gminnego Dnia Dziecka

Zapraszamy najmłodszych mieszkańców gminy na super zabawę z okazji Dnia Dziecka.
Impreza odbędzie się w dniu 31.05.2019 r. w godz. 9:30 – 12:30 na Stadionie Miejskim w Dobiegniewie.
W programie animacje dla dzieci, malowanie buziek, bańki mydlane, gry i zabawy na sportowo, darmowe zamki dmuchane i zjeżdżalnie, słodki poczęstunek i lody oraz ognisko.

Uwaga Mieszkańcy

Burmistrz Dobiegniewa informuje, że w związku z remontem przejazdu kolejowego na drodze krajowej nr 22 w Dobiegniewie - ul. Gorzowska, od dnia 27.05.2019 r. przejazd zostanie zamknięty na okres około 10 dni.


APEL o POMOC

W załączeniu Apel do wszystkich ludzi dobrej woli z prośbą o pomoc dla poszkodowanych w pożarze.

Dni Bezpiecznych Przedszkoli

W dniu 15 maja br. Przedszkole Baśniowa Kraina w Dobiegniewie (...) zorganizowało piknik rodzinny w wydaniu sportowym, który odbył się w kompleksie sportowym przy ul. Leśnej. Zamiarem organizatorów było zwrócić uwagę na rolę ruchu i aktywności ...

LUBUSKA SZKOŁA EUROPEJSKA

Z okazji 15- lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej 9 maja br. Marszałek Województwa Lubuskiego zorganizowała w Collegium Polonicum  w Słubicach spotkanie mające na celu podsumowanie korzyści  płynących dla naszego regionu z obecności Polski w UE.

Majówka w pigułce

Czterodniowe świętowanie majówki w Dobiegniewie niestety dobiegło końca. Tegoroczna oferta wspólnego spędzenia czasu dała chętnym mieszkańcom szerokie pole manewru jeśli idzie o proponowany program spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. 

Akcja Czysty Dobiegniew

Szanowni Mieszkańcy, na prośbę Stowarzyszenia "Nasz Dobiegniew" informujemy, że w dniu 27 kwietnia 2019 r. odbędzie się w Dobiegniewie akcja "Nasz Dobiegniew - Czysty Dobiegniew" polegająca na uprzątnięciu śmieci wokół jeziora Wielgie". W załączeniu szczegółowa informacja dotycząca akcji.

 24042019.jpg      plakat

zmiana terminu zebrania wiejskiego

W związku z opublikowanym na naszej stronie w miesiącu lutym br. harmonogramem zebrań wyborczych w sołectwach, informujemy, że nastąpiła zmiana terminu zebrania wiejskiego w Sołectwie Grąsy.  Nowy termin zebrania w świetlicy wiejskiej w Grąsach to 15.05.2019 r. godzina 18:00. 18042019.pdf      Zarządzenie

Szkolenie dla mieszkańców

Szanowni mieszkańcy, w związku z opracowywaniem Planu Gospodarki Niskoemisyjnej serdecznie zapraszamy na szkolenie otwarte, dotyczące praktycznych aspektów działań inwestycyjnych wpisujących się w realizację PGN ...


 180420192.pdf      Informacja

« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »