MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »

Komunikat Krajowej Izby Kominiarzy

W związku z trwającym okresem grzewczym, w trosce o bezpieczeństwo naszych mieszkańców prosimy o zapoznanie się z treścią Komunikatu Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy, znajdującą się w załączeniu.

 281220181.pdf      Komunikat

Wesołych świąt

 

Zmiany w funkcjonowaniu urzędu

Szanowni Mieszkańcy, z początkiem nowego roku wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego. Nastąpi wydłużenie godzin pracy urzędu w poniedziałek do godz. 17.00,  tak aby każdy interesant miał możliwość załatwienia sprawy po godzinach swojej pracy. Skrócony zostanie natomiast czas pracy urzędu w piątki do godz. 14.00. Pozostałe dni tygodnia tj. od wtorku do czwartku pozostaje bez zmian czyli do godz. 15.30.

Gminny przegląd kolęd i pastorałek

Tradycją stał się coroczny gminny przegląd kolęd i pastorałek. Tegoroczny odbył się w niedzielę - 16 grudnia br., w auli Gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie. Po raz kolejny mogli się spotkać mieszkańcy gminy i wspólnie kolędować, ciesząc się atmosferą zbliżających Świąt.  Przegląd kolęd rozpoczął się od złożenia świątecznych życzeń mieszkańcom Gminy, przez Burmistrza Dobiegniewa Sylwię Łaźniewską oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Dobiegniewie Marka Kowalczyka. Aby pełniej zobrazować relację ze spotkania zapraszamy do galerii zdjęć.

Głośna próba syreny alarmowej !!!

Zgodnie z „Kalendarzowym planem działania w zakresie obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego Szefa Obrony Cywilnej województwa lubuskiego” w dniu 13 grudnia 2018 r., w godzinach 12.00 - 12.30 na terenie Dobiegniewa przeprowadzona zostanie głośna próba syreny alarmowej. Celem takich działań jest praktyczne sprawdzenie funkcjonowania systemu ostrzegania i alarmowania o zagrożeniach oraz sprawdzenie stanu technicznego urządzeń alarmowych.

Mikołajki w Dobiegniewie

Świętowanie Mikołajek wspólnie z mieszkańcami Dobiegniewa powoli staje się naszą lokalną tradycją. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku Święty Mikołaj tym razem w asyście 4 Mikołajek i towarzystwie Burmistrza Dobiegniewa...
 

Bezpłatne kursy językowe i komputerowe

Szanowni Państwo, w załączeniu znajdują się ulotki informacyjne z ofertą bezpłatnych kursów językowych i komputerowych dla mieszkańców woj. lubuskiego, refundowanych z UE. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w zajęciach prosimy o kontakt pod nr. telefonu 668-599-446.


 031220181.pdf      kurs języka angielskiego

 031220182.pdf      kurs komputerowy

Zaprzysiężenie Rady Miejskiej i Burmistrza Dobiegniewa

21 listopada 2018 roku odbyła się pierwsza sesja Rady Miejskiej w Dobiegniewie kadencji 2018-2023. Uroczysta sesja z udziałem władz wojewódzkich – Wojewody Lubuskiego – Władysława Dajczaka, powiatowych – Starosty ...

100 rocznica odzykania niepodległości

Zapraszamy do galerii zdjęć z gminnych obchodów100-lecia Odzykania przez Polskę Niepodległości.

Obchody 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości

Burmistrz Dobiegniewa wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej w Dobiegniewie mają zaszczyt zaprosić na uroczystości związane z 100. rocznicą Odzyskania Niepodlegołości, które odbędą się w najbliższą niedzielę, w dniu 11 listopada 2018 r.

 plakatobchodw.pdf

« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »