MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »

konkurs "pod biało-czerwoną"

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie Wlkp.

               Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie Wlkp. przedstawia prezentację swojej działalności.           

Piknik rodzinny na zakończenie lata

W niedzielę 30 sierpnia nad jeziorem Osiek odbył się Piknik Rodzinny. Impreza dzięki staraniom organizatorów i wspaniałej pogodzie przyciągnęła ogromną liczbę uczestników.

Informacja o Powszechnym Spisie Rolnym

1 września rozpoczynamy Powszechny Spis Rolny 2020‼ Jeśli masz pytania dotyczące spisu rolnego zachęcamy do skorzystania z  INFOLINII SPISOWEJ ☎!!!  Od 1 września na infolinii spisowej będzie również możliwość ...

 PSR2020.png      plakat

Zagrożenie pożarowe

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie informuje, że Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie wydała komunikat o wprowadzeniu na terenach leśnych woj. lubuskiego, III (najwyższego) stopnia zagrożenia pożarowego...

porozumienie terytorialne podpisane

Północ Województwa Lubuskiego walczy o nowe fundusze UE. Porozumienie Terytorialne pomiędzy: Gminą Dobiegniew, Gminą Drezdenko, Gminą Stare Kurowo, Gminą Zwierzyn i Powiatem Strzelecko-Drezdeneckim podpisane. ...

Podpisanie umowy na przebudowę Muzeum Woldenberczyków w Dobiegniewie.

W dniu 10.08.2020r. w Urzędzie Miejskim w Dobiegniewie  podpisana została umowa pomiędzy Gminą Dobiegniew, reprezentowaną przez Burmistrz Dobiegniewa Sylwię Łaźniewską, a firmą STEF-BUD z Wielenia, której właścicielem jest Przemysław Stefaniak, na realizację zadania pn: „Przebudowa i rozbudowa obiektu Muzeum Woldenberczyków wraz z zagospodarowaniem terenu”.

UWAGA MIESZKAŃCY GMINY DOBIEGNIEW

POLICJA OSTRZEGA PRZED OSZUSTAMI WYŁUDZAJĄCYMI PIENIĄDZE!!!
Oszuści dzwonią (głównie do seniorów) na numery stacjonarne telefonów, informując o wypadku drogowym z udziałem osoby z rodziny, w związku z czym pilnie potrzebne są pieniądze.  W PRZYPADKU TAKICH TELEFONÓW NIE PRZEKAZUJCIE PAŃSTWO ŻADNYCH PIENIĘDZY I PINIE KONTAKTUJCIE SIĘ Z POLICJĄ.

XXIV Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Dobiegniewie

Informuję, że w dniu 17 sierpnia 2020 roku (poniedziałek) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie przy ul. Obrońców Pokoju 24 odbędzie się XXIV Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Dobiegniewie.
                                                                                                                                                                           

Zawiadomienie

                W związku z "Przebudową drogi woj. Nr 160 polegającej na odnowie dywanikowej ul. Poznańskiej w m. Dobiegniew w km 53+651 - 54+259 " zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu, polegająca na zabezpieczeniu robót związanych z realizacją w/w inwestycji. (...) Termin wprowadzenia utrudnień 12.08.2020r.  Za utrudnienia przepraszamy!                
« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »