MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »

XVII POWIATOWY DZIEŃ SENIORA

Uprzejmie informujemy, że dnia 15 października br. w godzinach od 12.00 do 16.00 w  auli Zespołu Szkół w Dobiegniewie odbędzie się XVII Powiatowy Dzień Seniora pod honorowym patronatem Starosty Strzelecko – Drezdeneckiego Pana Edwarda Tyranowicza ...

Odszedł Józef Bogucki ostatni Woldenberczyk

Z wielkim smutkiem informujemy, że  28 września br. w wieku 105 lat zmarł Pan Józef Bogucki, ostatni żyjący Jeniec Oflagu IIC Woldenberg.

Uroczyste przekazanie radiowozu

Policjanci z niedawno przywróconego Posterunku Policji w Dobiegniewie otrzymali nowy radiowóz, który przede wszystkim pozwoli im jeszcze skuteczniej zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców.

BRAMA LUBUSKA

Szanowni Państwo, w załączeniu plakat informacyjny dotyczący dotacji unijnych na podejmowanie oraz rozwijanie działalności gospodarczej. Zaineteresowanych zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Głośna próba syren alarmowych

Informujemy, że zgodnie z poleceniem Wojewody Lubuskiego, w dniu 22 września 2016 roku (czwartek) w godz. 12.00 - 12.30 na terenie Dobiegniewa zostanie przeprowadzona głośna próba syren alarmowych.

światowy dzień sybiraka

17 września obchodzony jest Światowy Dzień Sybiraka. Przypada on w rocznicę napaści sowieckiej Rosji na Polskę, która miała miejsce 17 września 1939 r. Tego dnia w całej Polsce wspominane są losy zesłanych na Syberię.

Rekrutacjia do projektu Kobieta Przedsiębiorcza

Zachodnie Centrum Konsultingowe EURO INVEST sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. rozpoczyna od 9 września 2016 proces rekrutacji do projektu: „Kobieta Przedsiębiorcza".

Zjazd bibliotekarzy w Dobiegniewie

W sobotę 17 września br. Dobiegniew odwiedzili członkowie gorzowskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich na czele z Przewodniczącą Stowarzyszenia Bogusławą Manulak. Organizacja zrzeszająca pracowników bibliotek różnego typu ...

Spotkanie Informacyjne LGD Brama Lubuska

Spotkanie informacyjne Lokalnej Grupy Działania Brama Lubuska, zorganizowane 13 września w Urzędzie Miejskim w Dobiegniewiebyło jednym z cyklu spotkań realizowanych przez stowarzyszenie ze Świebodzina, na terenie gmin należących do LGD.

Konsultacje MPI w Dobiegniewie

W poniedziałek 12 września br. Gminę Dobiegniew odwiedził Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich z Gorzowa Wlkp. Zaineresowane osoby mogły uzyskać  wiele cennych informacji...
« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »