MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ...  > »

O G Ł O S Z E N I E

Urząd Miejski w Dobiegniewie informuje, że w dniu 18.03.2011r. na terenie Gminy Dobiegniew zostanie przeprowadzona bezpłatna dla mieszkańców  zbiórka zużytego sprzętu – odpadów elektrycznych i elektronicznych.

Spotkanie z Krystyną Konecką

 W dniu 25 lutego 2011 r. o godz. 17:00 w auli Zespołu Szkół w Dobiegniewie przy ul. Poznańskiej odbędzie się spotkanie z Krystyną Konecką – wielokrotnie nagradzaną poetką, literatką, członkinią Związku Literatów Polskich oraz prezentacja wystawy i albumu „Listy Dobiegniewskie”


 

Konkurs malarstwa

Rozpoczął się otwarty konkurs malarstwa pn. „CZŁOWIEK – EMOCJE”, którego celem jest pozyskanie prac ukazujących aktualne tendencje w malarstwie, poszukiwanie indywidualności twórczych.

Studia Podyplomowe w Strzelcach Krajeńskich

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie organizuje w Strzelcach Krajeńskich dwusemestralne studia podyplomowe "KSZTAŁTOWANIE I ZARZĄDZANIE TERENAMI ZIELENI". Zainteresowane osoby proszone są o kontakt.

Ćwiczenia strażaków z OSP Dobiegniew

W dniu 14 stycznia br. na zamarzniętym jeziorze Wielgie w Dobiegniewie odbyły się ćwiczenia strażaków z OSP Dobiegniew przy wsparciu Państwowej Straży Pożarnej ze Strzelec Kraj. oraz Policji z zakresu ratownictwa wodno - lodowego.

Nabór projektów w ramach współpracy transgranicznej

Jednostka Centralna Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży  w Euroregionie „Pro Europa Viadrina” ogłasza nabór projektów w zakresie wymiany szkolnej i pozaszkolnej.

Znów pobiliśmy rekord

9 stycznia 2011 r. po raz XIX zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!  W tym roku sztab WOŚP pod kierunkiem  dyr. Jolanty Pawlak przy Zespole Szkół im. C.K. Norwida w Dobiegniewie zebrał 17 309,50 zł.

Świąteczne wydanie Ziemi Dobiegniewskiej

 W grudniu 2010 r. ukazało się kolejne wydanie Ziemi Dobiegniewskiej - pisma społeczno-samorządowego.

XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W   niedzielę  9 stycznia 2011   po  raz  XIX   zagra  Wielka   Orkiestra    Świątecznej   Pomocy (w Dobiegniewie po raz dwunasty). Celem kolejnego Finału jest zebranie środków pieniężnych  dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Życzenia noworoczne

                                                                                                             

« <  ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ...  > »