MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ...  > »

Termomodernizacja budynku szkoły podstawowej

Gmina Dobiegniew realizuje inwestycję polegającą na termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej znajdującej się przy ulicy Obrońców Pokoju w Dobiegniewie.

 

 

 

 


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 14 pażdziernika w Auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Cypriana Kamila Norwida w Dobiegniewie odbyła się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Ekukacji Narodowej

Podsumowanie zbiórki odpadów w liczbach

Jak podał zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego - Elektrorecykling z Nowego Tomyśla według karty przekazania opadów, w akcji zebrano 5,2 Ton odpadów  ( w pierwszej akcji  było 5,7 Ton). Liczby dowodzą, iż należy cyklicznie przeprowadzać tego typu zbiórki. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za czynny udział w akcji.

 

Przedszkolna uroczystość

W dniu 2 października 2009 w przedszkolu miejskim w Dobiegniewie odbyło się uroczyste pasowanie najmłodszych mieszkańców naszego miasta na przedszkolaków. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice , którzy wspierali swoje pociechy podczas całej uroczystości.

Zaproszenie

Miło nam poinformować, iż została uruchomiona strona internetowa Muzeum Woldenberczyków  w Dobiegniewie. W związku z uruchomieniem strony zapraszamy wszystkich zainteresowanych historią obozu Oflag II C do odwiedzania muzeum pod adresem:  www.muzeum.dobiegniew.pl  


Budowa Wiejskiego Domu Kultury w Rolewicach

Gmina Dobiegniew w miejscowości Rolewice realizuje inwestycję pod nazwą „Budowa Wiejskiego Domu Kultury we wsi Rolewice”. Zakres prac obejmuje: budowę budynku domu kultury wraz z zapleczem dla piłkarzy o powierzchni użytkowej 144,78 m² oraz kubaturze 675,80m3.

Odwiedziny w Muzeum Woldenberczyków

17 września Muzeum Woldenberczyków w Dobiegniewie gościło delegatów 109 Zjazdu Polskiego Towarzystwa Leśnego organizowanego w Gorzowie Wielkopolskim.

Szkolenie dla osób bezrobotnych ,, Razem Skuteczniej - Kształcenie społeczności lokalnych metodą na zrównoważony rozwój"

Centrum Wspierania Małej Przedsiębiorczości mieszczące się w Urzędzie Miejskim w Dobiegniewie zaprasza wszystkie  osoby poszukujące pracy na udział w bezpłatnym szkoleniu  w ramach  Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.  

Uroczysty Jubileusz Złotych Godów

Urząd Stanu Cywilnego w Dobiegniewie z przyjemnością informuje, że w dniu 15 września 2009 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie odbył się  Jubileusz Złotych Godów Pożycia Małżeńskiego 20 par małżeńskich.  Podczas ceremonii Burmistrz Dobiegniewa Leszek Waloch w towarzystwie Przewodniczącego Rady Miejskiej Tomasza Karpińskiego wręczył Jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, legitymacje, listy gratulacyjne, kwiaty.

Nabór wniosków w ramach Regionalnego Konkursu Grantowego Programu "Równać Szanse 2009"

Trwa nabór wniosków w ramach Regionalnego Grantowego Programu "Równać Szanse 2009". Celem projektów realizowanych w ramach Programu jest wyrównywanie szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży w wieku 13-19 lat z małych miejsowości.

« <  ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ...  > »