MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »

„Pamięć nie dała się zgładzić” - IV zjazd Rodzin woldenberskich

W sobotę 10 września br. w Dobiegniewie obchodzono uroczystości 77 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej połączone z IV Zjazdem Rodzin Woldenberskich.

rok szkolny 2016-2017 rozpoczęty

Pierwszy tydzień nauki w roku szkolnym 2016-2017 już dobiega końca. Uczniowie, nie tylko dobiegniewskich szkół zapewne nie mogą doczekać się piątkowego popołudnia rozpoczynającego weekend. Rozpoczęty rok szkolny 2016/2017 zwiastuje nowe zmiany w systemie oświaty.

Doroczne Święto Plonów w Gminie Dobiegniew

Dobra zabawa, ciekawe stoiska, lokalne przysmaki i naprawde miła atmosfera - tak w dniu 28 lipca br. zaprezentowały się Sołectwa Gminy Dobiegniew w trakcie obchodów Dożynek, czyli tradycyjnego Święta Plonów. Choć pogoda w tym ...

Spotkanie informacyjne LEADER PROW 2014-2020

Stowarzyszenie LGD Brama Lubuska zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące pozyskiwania środków z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich ...

 harmonogram.pdf      terminarz spotkań w poszczególnych Gminach

Nabór wniosków o skierowanie na szkolenie indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich uprzejmie informuje, że prowadzi ciągły nabór wniosków o skierowanie na szkolenie indywidualne w ramach dwóch projektów współfinansowanych z EFS: projekt pn.: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie strzelecko – drezdeneckim (II)" skierowany dla osób w wieku 18-30 lat oraz projekt pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej w powiecie strzelecko – drezdeneckim”.

 090820161.docx      PO WER szkolenia

 090820162.docx      RPO L2020 szkolenia

wizyta seniorów w Niemczech

 Na zaproszenie Urzędu Golzow grupa seniorów z naszej gminy 6 sierpnia br. gościła na Festynie Piekarniczym w miejscowości Buschdorf w Niemczech. W załączeniu galeria zdjęć z imprezy.

Posterunki ponownie służą mieszkańcom

W poniedziałek /4 lipca/ został przywrócony i otwarty dla mieszkańców Posterunek Policji w Dobiegniewie. To potrzeba, płynąca wprost od społeczeństwa, które sygnalizowało taką potrzebę podczas licznych konsultacji i debat społecznych. Posterunek reaktywowano w obecności Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Mariusza Błaszczaka oraz Komendanta Głównego Policji, nadinsp. dr Jarosława Szymczyka.

Informacja dla rolników dotycząca suszy

Informacja

 
Komisja Wojewody Lubuskiego do oszacowania zakresu i wysokości szkód w rolnictwie spowodowanych przez suszę, informuje iż na terenie gminy Dobiegniew system Monitoringu Suszy Rolniczej Puławy w okresie raportowania 02 ogłosił  do szacowania  rośliny : zboża jare.
 Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie pokój 29.

Zakończenie roku szkolnego 2015/16

„Nareszcie wakacje”- takie skandowanie można było słyszeć już od wczesnych godzin porannych w placówkach szkolnych naszej gminy. Bowiem nadszedł jakże wyczekiwany przez wszystkie dzieci i młodzież czas zakończenia roku szkolnego.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty dot. zadania "Demontaż, zbieranie, transport oraz unieszkodliwianie odpadów zawierających azbest z terenu Gminy Dobiegniew".

 zawiadomienieofertowe.pdf

« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »