MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...  > »

Powszechny Spis Rolny 2020

W załączeniu plakat promujący Powszechny Spis Rolny 2020 "Spiszmy się jak na rolników przystało". Wiecej o PSR 2020 znajdą Państwo na stronie https://spisrolny.gov.pl/

Wizyta Marszałek Sejmu RP Pani Elżbiety Witek w Dobiegniewie

Dzień  5 lipca br. zapisze się w kartach historii Gminy Dobiegniew, ponieważ po raz pierwszy odwiedziła Dobiegniew Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

Elektroniczne szacowanie strat suszowych

Informujemy, że na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi została udostępniona aplikacja publiczna, poprzez którą rolnicy mogą składać wnioski o oszacowanie strat w uprawach ...

Wizyta Sekretarza Stanu Ministerstwa Infrastruktury Pana Rafała Webera w Dobiegniewie

Program budowy obwodnic zapowiadany od kilku miesięcy przez przedstawicieli Rządu RP rusza z impetem. W dniu dzisiejszym (01.07 br.) plany budowy obwodnicy Dobiegniewa przedstawił i potwierdził ...
 

Ogłoszenie o naborze wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego „Moja Woda”

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze informuje, że (...) przystąpiono do realizacji Programu priorytetowego NFOŚiGW pn. „Moja Woda".

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W piątek, 26 czerwca br. na Placu im. pchor. T. Starca w Dobiegniewie odbyło się oficjalne pożegnanie absolwentów szkoły podstawowej i branżowej szkoły zawodowej I stopnia  Gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie przy zachowaniu podwyższonych reżimów sanitarnych.

XXII Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Dobiegniewie

Informuję, że w dniu 30 czerwca 2020 roku (wtorek) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie przy ul. Obrońców Pokoju 24 odbędzie się XXII Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Dobiegniewie.                               

Głośna próba syreny alarmowej!

   Zgodnie z „Kalendarzowym planem działania w zakresie obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego Szefa Obrony Cywilnej województwa lubuskiego” w dniu 25 czerwca 2020 r. w godzinach 12.00 - 12.30 na terenie Dobiegniewa przeprowadzona zostanie głośna próba syreny alarmowej. 

Otwarcie drogi w Słowinie

W dniu 19 czerwca br. odbyło się uroczyste przekazanie do użytku inwestycji drogowej zrealizowanej przez Gminę Dobiegniew w ramach Funduszu Dróg Samorządowych pn.” Budowa – przebudowa drogi we wsi Słowin, gmina Dobiegniew – etap I”.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Lubuski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia i Urząd Statystyczny w Zielonej Górze po raz drugi realizują badanie dotyczące oceny funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w powiatach województwa lubuskiego.
« <  ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...  > »