MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...  > »

PROGRAM „RODZINA 500 +” ŚWIADCZENIE WYCHOWAWCZE

W załączeniu informacje dotyczące Programu Rodzina 500+.

 070320161.doc      Rodzina 500+

XIV Konkurs Recytatorski Poezji Oflagu II C Woldenberg

4  marca 2016 r. w Muzeum Woldenberczyków w Dobiegniewie odbył się XIV Konkurs Recytatorski Poezji Oflagu II C Woldenberg. Ideą konkursu jest popularyzacja poezji obozowej powstałej w czasie niewoli, odkrywanie talentów wśród dzieci i młodzieży promowanie Dobiegniewa i Muzeum Woldenberczyków

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Zgodnie z wolą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej dnia 1 marca 2016 po raz szósty obchodzimy jako święto państwowe Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

Informacja o konsultacjach

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu "Pro Europa Viadrina" działając jako Jednostka Centralna Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkania...

 110220162.doc      PNWM informacje podstawowe

 110220163.doc      Informacja o konsultacjach

Uroczystość w Dziedzicach

W dniach 30-31 stycznia 2016 r. we wsi Dziedzice, gmina Barlinek, woj. zachodniopomorskie odbyły się uroczystości związane z odsłonięciem tablic upamiętniających oswobodzenie 3200 polskich oficerów - połowy jeńców Oflagu II C Woldenberg.

Ogłoszenie o jakości wody z wodociągu w miejscowości Ługi

W załączeniu Ogłoszenie PUK KOMUNALNI Sp. z o.o., informujące o wyeliminowaniu zanieczyszczeń wody podawanej do sieci z wodociągu w miejscowości Ługi.

24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Szanowni mieszkańcy Dobiegniewa i gminy Dobiegniew – JESTEŚCIE WIELCY!
            24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Tegoroczne hasło brzmiało: MIERZYMY WYSOKO i oczywiście stanęliście na wysokości. Jak zwykle okazaliście wielkie orkiestrowe serca. 50 wolontariuszy wytrwale kwestowało na ulicach miasta i w okolicznych wioskach. Strażacy z Ochotniczej Straży wozili wszystkich chętnych wozami ...
 

"Hej Kolęda, Kolęda" - przegląd kolęd

W sobotę 19 grudnia br. w Dobiegniewie odbył się doroczny Przegląd kolęd i pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda”. Wydarzenie miało miejsce w Auli Zespołu Szkół. Uroczystego otwarcia przeglądu i powitania zebranych gości dokonał Burmistrz Dobiegniewa Leszek Waloch. Następnie Zastępca Burmistrza Sylwia Łaźniewska i Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Kowalczyk złożyli wszystkim bożonarodzeniowe życzenia.

Zaproszenie do udziału w konkursie - Lokalna Organizacja Turystyczna Wokół Drawy

Lokalna Organizacja Turystyczna Wokół Drawy zaprasza do udziału w konkursie pod nazwą Ekologiczne inicjatywy obywatelskie wspólnym działaniem na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

"DOBIEGNIEWSKI AKCENT NA DOŻYNKACH JASNOGÓRSKICH"

Tegoroczne obchody dożynkowe na Jasnej Górze, przypadające w dniach 5-6 września, zgromadziły licznie jak co roku, rolników z całej Polski. W uroczystościach tych uczestniczyła również grupa mieszkańców Gminy Dobiegniew. Pierwszy dzień był indywidualnym czasem modlitwy i przeżywania spotkania z Matką Najświętszą.
« <  ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...  > »