MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...  > »

KOMUNIKAT BURMISTRZA DOBIEGNIEWA

Szanowni Mieszkańcy Gminy Dobiegniew - z uwagi na zagrożenie spowodowane rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w trosce o Państwa zdrowie - informuję, że od dnia 16.03.2020 roku do odwołania instytucje: Urząd Miejski w Dobiegniewie, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych "Komunalni", Ośrodek Pomocy Społecznej, Centrum Usług Wspólnych będą nieczynne dla interesantów.

Ogłoszenie żałoby na terenie Gminy Dobiegniew

W związku z tragicznymi skutkami wypadku drogowego, który miał miejsce w dniu 14 marca 2020 r. w Gminie Dobiegniew, łącząc się w bólu z rodzinami ofiar, ogłaszam w dniu 15 marca 2020 r. (niedziela) żałobę na terenie Gminy Dobiegniew.

Komunikat Ośrodka Zdrowia w DobiegniewieDRODZY PACJENCI,
 
W TROSCE O PAŃSTWA ZDROWIE, W ZWIĄZKU Z POJAWIENIEM SIĘ W POLSCE ZACHOROWAŃ NA CORONAWIRUSA SARS-CoV-2, OBOWIĄZUJE NAS OCHRONA OSÓB ZDROWYCH ORAZ MINIMALIZOWANIE ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ ZAKAŻENIA. PROSIMY O OGRANICZENIE OSOBISTEGO PRZYCHODZENIA DO OŚRODKA ZDROWIA.
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ KONSULTACJI LEKARSKICH I PIELĘGNIARSKICH PRZEZ TELEFON NA NUMER 957611907. 

KOMUNIKAT BURMISTRZA DOBIEGNIEWA

   SZANOWNI MIESZKAŃCY GMINY DOBIEGNIEW, w związku z rozwijającą się sytuacją związaną z koronawirusem, a także podjętymi przez Rząd RP decyzjami, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, wszelkie wydarzenia...  

KOMUNIKAT PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ W DOBIEGNIEWIE

SZANOWNI MIESZKAŃCY GMINY DOBIEGNIEW W związku z rozwijającą się sytuacją związaną z koronawirusem, a także podjętymi przez Rząd RP decyzjami, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo ...

Porady ZUS w marcu odwołane

W związku z zaplanowanymi od 27 marca 2020 r.  spotkaniami z przedstawiciem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, dotyczącymi porad w zakresie ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, zasiłków oraz świadczeń emerytalno-rentowych, z przykrością informujemy, że spotkanie w miesiącu marcu jest odwołane z powodu zagrożenia zakażeniem koronawirsuem.
 

Nabór do żłobka

Dyrektor Żłobka Miejskiego w Dobiegniewie ogłasza nabór do żłobka dla dzieci do lat 3 na rok szkolny 2020/2021. Karty zgłoszeń dostępne są w Żłobku. Więcej informacji w załączeniu.

XVIII Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Dobiegniewie

Informuję, że w dniu 09 marca 2020 roku (poniedziałek) o godz. 1600 w sali nr 5 byłego Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie przy ul. Dembowskiego 2 odbędzie się XVIII Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Dobiegniewie.

Ważny komunikat!

XVIII Konkurs poezji oflagu II c Woldenberg - odwołany

Z powodu rosnącej niepewności spowodowanej koronawirusem oraz pojawieniem się pierwszego przypadku zakażenia w województwie lubuskim organizatorzy zdecydowali o odwołaniu konkursu recytatorskiego, który planowany był na 13 marca 2020 roku celem zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego uczestników. XVIII Konkurs Poezji Oflagu II C Woldenberg zostaje przeniesiony na jesień. O szczegółach będziemy informować w póżniejszym terminie.

« <  ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...  > »