MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...  > »

Ankieta na potrzeby projektu zwiększenia dostępu do opieki nad dziećmi do lat 3

        Burmistrz Dobiegniewa, w związku z planami budowy żłobka
w miejscowości Dobiegniew uprzejmie prosi
o wyrażenie Państwa opinii na temat planowanej inwestycji.

Zwracamy się do wszystkich rodziców z terenu Gminy Dobiegniew
wychowujących dzieci w wieku do lat trzech z prośbą
o udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w poniższej ankiecie.

           


 29092020.docx      Ankieta

 300920202.pdf      Ankieta

 300920203.dotx      Ankieta

Dotacja na nawodnienie boiska

W piątek, 18 września br. Burmistrz Dobiegniewa Sylwia Łaźniewska odebrała z rąk Wicemarszałka Województwa Lubuskiego Stanisława Tomczyszyna umowę na realizację zadania, związanego z nawadnianiem ...

Walka z ASF Bioasekuracja – o czym należy pamiętać?

W związku z ciągłym zagrożeniem  rozprzestrzeniania się afrykańskiego pomoru świń ASF Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gorzowie Wielkopolskim przypomina o zasadach  bioasekuracji  podnoszących bezpieczeństwo zwierząt gospodarskich.

Szacowanie strat w uprawach rolniczych z powodu wystąpienia suszy rolniczej

    Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim przypomina, iż terminem do którego należy złożyć wniosek za pomocą aplikacji publicznej o szacowanie szkód ...   

XXVI Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Dobiegniewie

Informuję, że w dniu 28 września 2020 roku (poniedziałek) o godz. 1600 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie przy ul. Obrońców Pokoju 24 odbędzie się XXVI Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Dobiegniewie.

Głośna próba syreny alarmowej!

Zgodnie z „Kalendarzowym planem działania w zakresie obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego Szefa Obrony Cywilnej województwa lubuskiego” w dniu 24 września 2020 r. w godzinach 12.00 - 12.30 na terenie Dobiegniewa przeprowadzona zostanie głośna próba syreny alarmowej.

Światowy Dzień Sybiraka

W niedzielę 20 września br. obchodzono w Dobiegniewie Światowy Dzień Sybiraka. Główną część tej uroczystości stanowiła Msza święta odprawiona  w kościele pw. Chrystusa Króla w intencji deportowanych na Sybir.

Zmiana godzin pracy biura CZG SGO5

Celowy Związek Gmin SGO5 od 1 października br. zmienia godziny pracy biura.

Powszechny Spis Rolny 2020

W dniach od 1 września do 30 listopada użytkownicy gospodarstw rolnych są zobowiązani wziąć udział w Powszechnym Spisie Rolnym. Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej pojawiające się pytania: https://zielonagora.stat.gov.pl/files/gfx/zielona-gora/pl/defaultaktualnosci/1761/2/1/1/artykul_sponsorowany_-_spis.pdf

XXV Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Dobiegniewie

Informuję, że w dniu 14 września 2020 roku (poniedziałek) o godz. 1500 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie przy ul. Obrońców Pokoju 24 odbędzie się XXV Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Dobiegniewie.
« <  ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...  > »