MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...  > »

Obchody Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

We wtorek, 3 maja br. obchodziliśmy kolejną 225 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystości rozpoczeły się od mszy świętej w kościele pw. Chrystusa Króla w Dobiegniewie. Następnie zgromadzeni goście i mieszkańcy udali się na plac im. pchor. Tadeusza Starca gdzie w uroczystej asyscie pocztów sztandarowych złożono wiązanki kwiatów pod pomnikiem Czynu Żołnierskiego.

WIZYTA MARSZAŁKA BOGDANA NOWAKA W DOBIEGNIEWIE

Inwestycje i rozwój przedsiębiorczości  - robocza wizyta Marszałka Województwa Lubuskiego Bogdana Nowaka w Dobiegniewie.

Dobiegniewska Majówka 2016

W długi, świąteczny, majowy weekend mieszkańcy naszej gminy mieli okazję uczestniczyć w różnego rodzaju imprezach, turniejach i zawodach organizowanych w ramach Dobiegniewskiej Majówki.

Wizyta przedszkolaków

W dniu 25 i 27 kwietnia br. z niecodzienną wizytą do naszego urzędu przybyły grupy przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego „Baśniowa Kraina” w Dobiegniewie. Gości powitała Zastępca Burmistrza Sylwia Łaźniewska, która opowiedziała o  gminie Dobiegniew i obowiązkach Burmistrza.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Dobiegniew

Czy tak trudno jest wrzucić papierek do odpowiedniego pojemnika na to przeznaczonego? Segregujmy odpady! Nie wyrzucajmy odpadów do pobliskiego lasu czy rowu. Jedna zwykła, plastikowa butelka rozkłada się aż sto lat! O wiele szybciej i łatwiej jest wyrzucić ją do specjalnego kontenera na plastik, po czym zostanie ona poddana utylizacji. Segregujmy więc plastik, szkło, makulaturę oraz baterie. W ten sposób ratujemy naszą planetę! ...

UWAGA możliwość otrzymania dotacji na usunięcie wyrobów z azbestu

Burmistrz Dobiegniewa informuje o możliwości dofinansowania zadań polegających na demontażu, zebraniu, transporcie i unieszkodliwianiu wyrobów zawierających azbest, z terenów nieruchomości będących w posiadaniu osób będących właścicielami lub mających tytuł prawny do władania nieruchomością na podstawie umowy użyczenia, dzierżawy, najmu lub innej formy korzystania z nieruchomości zlokalizowanej na terenie Gminy Dobiegniew. ...
 

 080420161.pdf      Zarządzenie Nr 25/2016

 080420162.pdf      Regulamin przyznania dofinansowania

 080420163.pdf      Zał. nr 1 do Regulaminu - WNIOSEK

 080420164.pdf      Zał. nr 2 do Regulaminu - OŚWIADCZENIE

 080420165.pdf      Zał. nr 3 do Regulaminu - PROTOKÓŁ

Lubuski 500 Bus w Dobiegniewie

Dobiegniew jest kolejną gminą w woj. lubuskim, do której zawitał Lubuski  500 Bus z mobilnym punktem informacyjnym. W godzinach  od 9.00 -11.00, dzisiejszego dnia,  w centrum miasta przy ul. Sienkiewicza,  pracownicy Wydziału Polityki Społecznej Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego  w Gorzowie Wlkp. ...

„500 bus” w Dobiegniewie

W ramach akcji promocyjno-informacyjnej programu „500+”  specjalnie oznakowanym busem, służby Wojewody Lubuskiego pojadą do gmin woj. lubuskiego. (...)
Wizyta w Dobiegniewie nastąpi 6 kwietnia 2016 r. od  godz. 9.00.
500 bus ustawi się w  Centrum miasta przy ulicy Sienkiewicza.

Spotkanie informacyjne dotyczące rozwoju eksportu i inwestycji za granicą


Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego - Lubuskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zaprasza lubuskich przedsiębiorców na pierwsze spotkanie informacyjne z cyklu „Zostań Liderem Eksportu”


Spotkanie z przedsiębiorcami

Dnia 22 marca br. w Urzędzie Miejskim w Dobiegniewie odbyło się coroczne spotkanie z przedstawicielami lokalnych środowisk gospodarczych. Rozwój gminy oraz promocja przedsiębiorczości to główne cele, które przyświecały organizatorom spotkania.
« <  ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...  > »