MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...  > »

Zjazd bibliotekarzy w Dobiegniewie

W sobotę 17 września br. Dobiegniew odwiedzili członkowie gorzowskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich na czele z Przewodniczącą Stowarzyszenia Bogusławą Manulak. Organizacja zrzeszająca pracowników bibliotek różnego typu ...

Spotkanie Informacyjne LGD Brama Lubuska

Spotkanie informacyjne Lokalnej Grupy Działania Brama Lubuska, zorganizowane 13 września w Urzędzie Miejskim w Dobiegniewiebyło jednym z cyklu spotkań realizowanych przez stowarzyszenie ze Świebodzina, na terenie gmin należących do LGD.

Konsultacje MPI w Dobiegniewie

W poniedziałek 12 września br. Gminę Dobiegniew odwiedził Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich z Gorzowa Wlkp. Zaineresowane osoby mogły uzyskać  wiele cennych informacji...

„Pamięć nie dała się zgładzić” - IV zjazd Rodzin woldenberskich

W sobotę 10 września br. w Dobiegniewie obchodzono uroczystości 77 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej połączone z IV Zjazdem Rodzin Woldenberskich.

rok szkolny 2016-2017 rozpoczęty

Pierwszy tydzień nauki w roku szkolnym 2016-2017 już dobiega końca. Uczniowie, nie tylko dobiegniewskich szkół zapewne nie mogą doczekać się piątkowego popołudnia rozpoczynającego weekend. Rozpoczęty rok szkolny 2016/2017 zwiastuje nowe zmiany w systemie oświaty.

Doroczne Święto Plonów w Gminie Dobiegniew

Dobra zabawa, ciekawe stoiska, lokalne przysmaki i naprawde miła atmosfera - tak w dniu 28 lipca br. zaprezentowały się Sołectwa Gminy Dobiegniew w trakcie obchodów Dożynek, czyli tradycyjnego Święta Plonów. Choć pogoda w tym ...

Spotkanie informacyjne LEADER PROW 2014-2020

Stowarzyszenie LGD Brama Lubuska zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące pozyskiwania środków z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich ...

 harmonogram.pdf      terminarz spotkań w poszczególnych Gminach

Nabór wniosków o skierowanie na szkolenie indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich uprzejmie informuje, że prowadzi ciągły nabór wniosków o skierowanie na szkolenie indywidualne w ramach dwóch projektów współfinansowanych z EFS: projekt pn.: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie strzelecko – drezdeneckim (II)" skierowany dla osób w wieku 18-30 lat oraz projekt pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej w powiecie strzelecko – drezdeneckim”.

 090820161.docx      PO WER szkolenia

 090820162.docx      RPO L2020 szkolenia

wizyta seniorów w Niemczech

 Na zaproszenie Urzędu Golzow grupa seniorów z naszej gminy 6 sierpnia br. gościła na Festynie Piekarniczym w miejscowości Buschdorf w Niemczech. W załączeniu galeria zdjęć z imprezy.

Posterunki ponownie służą mieszkańcom

W poniedziałek /4 lipca/ został przywrócony i otwarty dla mieszkańców Posterunek Policji w Dobiegniewie. To potrzeba, płynąca wprost od społeczeństwa, które sygnalizowało taką potrzebę podczas licznych konsultacji i debat społecznych. Posterunek reaktywowano w obecności Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Mariusza Błaszczaka oraz Komendanta Głównego Policji, nadinsp. dr Jarosława Szymczyka.
« <  ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...  > »