MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...  > »

Zagrożenie pożarowe

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie informuje, że Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie wydała komunikat o wprowadzeniu na terenach leśnych woj. lubuskiego, III (najwyższego) stopnia zagrożenia pożarowego...

porozumienie terytorialne podpisane

Północ Województwa Lubuskiego walczy o nowe fundusze UE. Porozumienie Terytorialne pomiędzy: Gminą Dobiegniew, Gminą Drezdenko, Gminą Stare Kurowo, Gminą Zwierzyn i Powiatem Strzelecko-Drezdeneckim podpisane. ...

Podpisanie umowy na przebudowę Muzeum Woldenberczyków w Dobiegniewie.

W dniu 10.08.2020r. w Urzędzie Miejskim w Dobiegniewie  podpisana została umowa pomiędzy Gminą Dobiegniew, reprezentowaną przez Burmistrz Dobiegniewa Sylwię Łaźniewską, a firmą STEF-BUD z Wielenia, której właścicielem jest Przemysław Stefaniak, na realizację zadania pn: „Przebudowa i rozbudowa obiektu Muzeum Woldenberczyków wraz z zagospodarowaniem terenu”.

UWAGA MIESZKAŃCY GMINY DOBIEGNIEW

POLICJA OSTRZEGA PRZED OSZUSTAMI WYŁUDZAJĄCYMI PIENIĄDZE!!!
Oszuści dzwonią (głównie do seniorów) na numery stacjonarne telefonów, informując o wypadku drogowym z udziałem osoby z rodziny, w związku z czym pilnie potrzebne są pieniądze.  W PRZYPADKU TAKICH TELEFONÓW NIE PRZEKAZUJCIE PAŃSTWO ŻADNYCH PIENIĘDZY I PINIE KONTAKTUJCIE SIĘ Z POLICJĄ.

XXIV Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Dobiegniewie

Informuję, że w dniu 17 sierpnia 2020 roku (poniedziałek) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie przy ul. Obrońców Pokoju 24 odbędzie się XXIV Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Dobiegniewie.
                                                                                                                                                                           

Zawiadomienie

                W związku z "Przebudową drogi woj. Nr 160 polegającej na odnowie dywanikowej ul. Poznańskiej w m. Dobiegniew w km 53+651 - 54+259 " zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu, polegająca na zabezpieczeniu robót związanych z realizacją w/w inwestycji. (...) Termin wprowadzenia utrudnień 12.08.2020r.  Za utrudnienia przepraszamy!                

Nabór uczestników do projektu "W dobrych rękach"

Projekt  realizuje Stowarzyszenie Wspierania Małej Przedsiębiorczości z/s w Dobiegniewie w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Razem dla Strzelec”.Jest skierowany do mieszkańców Gminy Dobiegniew.

76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

W sobotę 1 sierpnia br. obchodziliśmy 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. W tym roku ze względu na epidemię  uroczystości miały charakter symboliczny.

Informacja o naborze do Policji

Policja to umundurowana i uzbrojona formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa oraz utzrymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego (art. 1 ust. 1 Ustawy z dnia 6.04.1990r. o Policji)

Nieodpłatna pomoc prawna i poradnictwo obywatelskie

Osoby w trudnej sytuacji mogą znaleźć nieodpłatną, profesjonalną pomoc w jednym z 1500 punktów w całej Polsce.
« <  ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...  > »