Jarmark Bożonarodzeniowy w Dobiegniewie

15 grudnia Dobiegniew rozbłysnął świątecznym blaskiem podczas corocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego! Wydarzenie zgromadziło licznych mieszkańców i gości z okolic, tworząc atmosferę radości, wspólnoty i lokalnej tradycji.
💬 Oficjalne otwarcie rozpoczęło się przemówieniami burmistrza oraz przewodniczącego rady miejskiej, a całość uświetniły występy dzieci ze szkół, przedszkoli oraz radnych naszej gminy. Ich świąteczne prezentacje wzruszyły i wprowadziły nas w magiczny nastrój. Dodatkowo lokalni artyści zadbali o niezapomniane chwile na scenie.
Co czekało na odwiedzających?
Rękodzieła i świąteczne ozdoby
Pyszne lokalne specjały i tradycyjny poczęstunek wigilijny
Fotobudka 360 – mnóstwo kreatywnych zdjęć w świątecznej scenerii! Konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną!
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom – oto wyniki:
👶 Wiek przedszkolny i klasy 0:
🥇 Antoni Sztukowski
🥈 Ignacy Słomian
🥉 Róża Kasprzak
🎒 Dzieci z klas I-III:
🥇 Alicja Lisek
🥈 Marcelina Adamczyk
🥉 Maja Pierzakowska
📚 Uczniowie klas IV-VI:
🥇 Szymon Pierzakowski
🥈 Olivier Otulakowski
🥉 Alan Sztukowski
👩‍🍳 Kategoria dorosłych (indywidualnie):
🥇 Sylwia Wacińska
🥈 Magdalena Bartczak
🥉 Kamila Adimik
👵 Kategoria Klub Seniora:
🏆 Klub Seniora + z Chomętowa – za wyjątkowe prace i zaangażowanie!
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, wystawcom i artystom, którzy sprawili, że ten dzień był pełen magii i świątecznego ciepła.
Życzymy Wam zdrowych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i spełnienia marzeń w Nowym Roku! Do zobaczenia za rok na kolejnym Jarmarku – już nie możemy się doczekać tej magicznej atmosfery!

image_pdfimage_print