Konsultacje społeczne

Gmina Dobiegniew jest członkiem Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej KZN Nadwarciański Sp. z o.o. Głównym zadaniem SIM jest budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych z mieszkaniami na wynajem.

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa planuje przystąpić do budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Dobiegniewie, w związku z czym w dniach 18 – 31 stycznia 2024 r. prowadzone są konsultacje społeczne na temat lokalizacji tego budynku. Zapraszam dorosłych mieszkańców Gminy Dobiegniew do udziału w konsultacjach, w celu wskazania jednej z dwóch proponowanych działek, na której powstanie wielorodzinny budynek mieszkalny:

1) działka nr 82/63 obręb Dobiegniew przy ul. Wojska Polskiego w Dobiegniewie (przed blokiem nr 14),

2) działka nr 267/6 obręb Dobiegniew przy ul. Staszica w Dobiegniewie (naprzeciwko budynku wielofunkcyjnego).

Formy przeprowadzenia konsultacji:

  • głosowanie stacjonarne – w Urzędzie Miejskim w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24, poprzez kartę do głosowania (dostępną na stronie dobiegniew.pl/Aktualności oraz w Punkcie Obsługi Interesanta), wrzucaną do urny znajdującej się na parterze budynku Urzędu Miejskiego (w godzinach pracy Urzędu),
  • głosowanie elektroniczne –  ankieta online dostępna na stronie i poprzez media społecznościowe ( facebook Dobiegniew – tu jest moje miejsce).

Razem zadecydujmy o rozwoju mieszkalnictwa na terenie Gminy Dobiegniew.

Burmistrz Dobiegniewa

Sylwia Łaźniewska


Karta do głosowania:
>>>POBIERZ<<<

 

 

image_pdfimage_print