Drodzy Ósmoklasiści!
Życzymy Wam spokoju, pewności siebie i wiary we własne możliwości. Niech podczas egzaminu towarzyszy Wam koncentracja i opanowanie.
Wykorzystajcie swoją wiedzę najlepiej, jak potraficie, i pamiętajcie, że ten egzamin to tylko jeden z etapów na drodze do Waszych marzeń.
Mocno trzymamy za Was kciuki
Powodzenia i samych sukcesów!

