Dzień Samorządu Terytorialnego
Z okazji Dnia Samorządowca dziękujemy wszystkim, którzy na co dzień pracują na rzecz naszej gminy.
To konkretna, często wymagająca praca – od spraw inwestycyjnych i organizacyjnych po bezpośredni kontakt z mieszkańcami. To dzięki Waszemu zaangażowaniu tak wiele spraw jest realizowanych i Gmina Dobiegniew konsekwentnie idzie do przodu.
Życzymy satysfakcji z pracy, spokojnej codzienności zawodowej i energii do dalszych działań na rzecz całej wspólnoty.


