Urząd Miejski

budynek urzedu miejskiego w dobiegniewie

URZĄD MIEJSKI W DOBIEGNIEWIE
ul. Obrońców Pokoju 24
66-520 Dobiegniew

tel. 95 76 11 001, fax 95 76 11 041
e-mail: urzad@dobiegniew.pl
adres skrytki e-puap: /q42a57vloc/skrytka

Bank PKO BP S.A. II 0/Gorzów Wlkp.
Rachunek podstawowy
nr: 63 1020 1967 0000 8902 0006 0483

Godziny pracy Urzędu:
poniedziałek 7.30 - 17.00
wtorek - czwartek 7.30 - 15.30
piątek 7.30 - 14.00

Burmistrz przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy poniedziałek w godzinach od 8.00 do 17.00

WYKAZ STANOWISK PRACY I DANYCH KONTAKTOWYCH PRACOWNIKÓW URZĘDU MIEJSKIEGO W DOBIEGNIEWIE

Wykaz danych kontaktowych do pracowników urzędu

WYKAZ STANOWISK PRACY
I DANYCH KONTAKTOWYCH PRACOWNIKÓW
URZĘDU MIEJSKIEGO W DOBIEGNIEWIE
Lp. Nazwa stanowiska/referatu Imię i nazwisko Adres e-mail Nr telefonu Nr pok.
bezpośredni wew.
KIEROWNICTWO URZĘDU
 1.   Burmistrz Dobiegniewa   Bartosz Jabłoński burmistrz@dobiegniew.pl 95 76 11 001 - 205
 2.   Sekretarz   Grażyna Gradowska g.gradowska@dobiegniew.pl 206
 3.   Skarbnik   Dorota Kopytek skarbnik@dobiegniew.pl
d.kopytek@dobiegniew.pl
207
   Referat Organizacyjny
 1. Zastępca Kierownika Referatu, Kadry   Anna Wieczór kadry@dobiegniew.pl 95 74 88 152 112 210
 2.  Sekretariat, sprawy organizacyjne, obsługa interesanta   Joanna Rybacka j.rybacka@dobiegniew.pl 95 76 11 001 - 208
 3.  Informatyk   Daniel Drożdż d.drozdz@dobiegniew.pl 95 74 88 162 132 211
   Referat Finansowo-Podatkowy
 1. Zastępca Skarbnika, księgowość budżetowa   Edyta Kamińska-Jorkstas  e.jorkstas@dobiegniew.pl 95 74 88 151 111 101
 2.  Księgowość budżetowa   Katarzyna Kamińska  k.kaminska@dobiegniew.pl 95 74 88 153 113 101
 3.  Księgowość podatkowa i windykacja   Ewelina Czernicka  e.czernicka@dobiegniew.pl 95 74 88 154 114 102
 4.  Wymiar podatków   Mirella Pierzakowska  m.pierzakowska@dobiegniew.pl 95 74 88 155 115 102
 5.  Wymiar podatków   Jan Pajdowski  podatki@dobiegniew.pl 95 74 88 155 115 102
 6.  Kasa   Aneta Zajączkowska  a.zajaczkowska@dobiegniew.pl 95 74 88 164 130 103
   Referat Spraw Komunalno-Gospodarczych
 1.   Kierownik Referatu  Daniel Domagała  d.domagala@dobiegniew.pl 95 74 88 146 106 203
 2. Zastępca kierownika, drogownictwo, energetyka, spr. mieszkaniowe  Magdalena Biegańska  m.bieganska@dobiegniew.pl 95 74 88 157 117 209
 3. Inwestycje gminne, zamówienia publiczne  Jerzy Hatała j.hatala@dobiegniew.pl 95 74 88 144 105 202
 4. Inwestycje gminne, zamówienia publiczne  Jerzy Mudrow inwestycje@dobiegniew.pl 95 74 88 146 106 203
 5. Gospodarka nieruchomościami  Barbara Szewczyńska b.szewczynska@dobiegniew.pl 95 74 88 156 116 201
 6. Planowanie przestrzenne  Alicja Król a.krol@dobiegniew.pl 95 74 88 156 116 201
 7.  Ochrona środowiska  Małgorzata Kuzioła  m.kuziola@dobiegniew.pl 95 74 88 157 117 209
 8.  Zamówienia publiczne  Emilia Szymankowska  e.szymanowska@dobiegniew.pl 95 74 88 166 126 110
  Referat Sportu, Turystyki, Rekreacji i Promocji
 1. Kierownik Referatu   Marcin Pawłowski  m.pawlowski@dobiegniew.pl 95 76 11 541
- -
 2. Turystyka i rekreacja   Grzegorz Gumiński  g.guminski@dobiegniew.pl 95 76 11 541 - -
 3. Kultura fizyczna i sport   Jakub Ryżyk  dobiegniewcup@dobiegniew.pl 95 76 11 541 - -
 4. Kultura fizyczna i sport  Judyta Lisek 95 76 11 541 - -
 5. Turystyka, rekreacja i promocja  Katarzyna Wiszniewska k.wiszniewska@dobiegniew.pl 95 76 11 541 - -
 6. Promocja  Bartłomiej Szydłowski  cup@dobiegniew.pl 95 76 11 541 - -
   Referat Funduszy Zewnętrznych i Współpracy Zagranicznej
 1.  Kierownik Referatu   Andrzej Kuczyński  a.kuczynski@dobiegniew.pl 95 74 88 165 125 105
 2.  Fundusze zewnętrzne i współpraca zagraniczna  Elżbieta Ratajczak  e.ratajczak@dobiegniew.pl 95 74 88 165 125 105
   Samodzielne stanowiska
 1. Urząd Stanu Cywilnego   Izabela Pacana usc@dobiegniew.pl 95 74 88 162 122 6
 2. Ewidencja ludności, dowody osobiste   Barbara Wlaźlik elud@dobiegniew.pl 95 74 88 159 119 104
 3. Obsługa Rady Miejskiej i samorządu mieszkańców   Katarzyna Górniacka rada@dobiegniew.pl 605 215 074 - -
 4. Pion ochrony, spraw obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego   Maciej Kowalczyk  oc@dobiegniew.pl 95 74 88 158 118 213
 5. Strefa przemysłowa, rozwój gospodarczy, przewóz pasażerski, rolnictwo,
rozwój obszarów wiejskich
  Kazimierz Kisiel  k.kisiel@dobiegniew.pl 95 74 88 149 109 109